خوش آمدید

جستجو

تبلیغات


  کمپانی Basis را چه کسی می‌خرد؛اپل،سامسونگ،گوگل و یا مایکروسافت؟

  در حال حاضر خبرهای زیادی مبنی بر اینکه اپل می‌خواهد یک ساعت هوشمند را معرفی کند وجود دارد. این ساعت به احتمال زیاد و به اعتقاد بسیاری از منتقدان باید یک محصول خاص و منحصر به فرد باشد تا دوباره اپل را مانند زمان استیو جابز به یک کمپانی خلاق تبدیل کند.

   

  با توجه به این مقدمه گفته شده که اپل می‌خواهد یک کمپانی به نام Basis Science را خریداری کند. این کمپانی قرار است پشتیبان مانیتورینگ سلامتی ساعت اپل باشد (مدتی قبل شایعه شده بود که ساعت هوشمند اپل می‌تواند به طور کامل سلامتی کاربر را بررسی و آن را کنترل کند).

   

  اپل تنها کمپانی نیست که به دنبال خرید این شرکت است و نام بزرگان دیگری مانند گوگل، مایکروسافت و سامسونگ نیز در این میان دیده می‌شود و این کمپانی‌ها نیز تمایل به خرید این شرکت دارند.

   

   

   

  Basis مدتی است که به دنبال یک خریدارد است و قیمتی برابر 100 میلیون دلار را برای فروش کمپانی خودش در نظر گرفته است. Health Tracker این کمپانی بسیاری از ویژگی‌های سلامتی را کنترل می‌کند که این ویژگی‌ها بسیار مناسب ساعت هوشمند اپل است. این ویژگی‌ها عبارتند از کنترل خواب، ضربان قلب و میزان مصرف کالری. تمام این دیتاها به یک برنامه در ساعت اپل منتقل خواهند شد و این برنامه تمام این دیتاها را آنالیز خواهد کرد.

   

  علاوه بر اپل احتمال خرید این کمپانی توسط گوگل نیز بسیار محتمل است، زیرا گفته شده که گوگل نیز می‌خواهد یک ساعت هوشمند را تولید کند، علاوه بر این که گوگل عینک خودش را معرفی کرده و می‌تواند از ویژگی‌های این کمپانی در مانیتور کردن سلامتی کاربر در عینک خودش استفاده کند.

   

  به نظر شما این کمپانی با پیوستن به کدام شرکت بزرگ می‌تواند تحولی را در دنیای سلامتی انسان‌ها ایجاد کند؟ اپل، گوگل،سامسونگ و یا مایکروسافت؟


  این مطلب تا کنون 9 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کمپانی ,ساعت ,سلامتی ,هوشمند ,خودش ,گوگل ,ساعت هوشمند ,عینک خودش ,سلامتی کاربر ,

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر